Ювілей

01.Чер.2023
Ювілей
В ЖДНЗ #70 сьогодні важлива подія – свій 80-річний ювілей святкує Чепурова Стефаніда Денисівна, яка в свій час очолила наш педагогічний колектив, пропрацювавши в ньому більше 20-и років керівником, а з 2006 року вихователем. Вісімдесят років гідного життя… Це заслуговує на повагу…
Дорога наша Стефанідо Денисівно, ви сформували наш колектив з нуля, ви задали старту в роботі, показуючи власним прикладом, як треба працювати. Саме тому наш заклад завжди був передовим. Ви вчили нас робити добро, справлятися з труднощами, орієнтуватися в багатьох життєвих обставинах. Тридцять вісім років назад ви видавали нас заміж, відправляли в декретну відпустку, заставляли вчитися далі. Ви були нам мамою в нашій педагогічній родині, бо причетні до долі кожного з нас.
Сьогодні ми бажаємо вам самого важливого – міцного здоров’я, бадьорості духу. Нехай ваше подальше життя буде спокійним і розміреним. Нехай на вашому життєвому шляху ще буде місце приємним клопотам. І нехай на наступний ювілей сюрпризів буде ще більше. Ми цінуємо кожну вашу пораду і працюємо так, як ви нас навчили! З ювілеєм!
Галерея зображень