Логопедична група №1 “Вишенька”

18.Сер.2023
Детальніше
22.Чер.2023

Кожен тато був колись маленьким хлопчиком. Як же йому вдалося стати супертатком – сміливим, відважним, сильним, люблячим? Можливо, є якийсь секрет? Саме це намагалися дізнатися вихованці груп “Вишенька”, “Мальва” і “Дзвіночок”. І їм це вдалося! А допомогли їм в цьому Смурфік (помічник вихователя Клименко Любов Валеріївна), Лісовичок (вихователь Шевчук Тетяна Антонівна), Сорока (вихователь Шовтюк Валентина … Продовжити читання “Розвага “Мій супертато””

Детальніше
19.Чер.2023

Бути хорошим батьком – найвідповідальніша і потрібна робота в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов’ю і терпінням – таке може тільки тато. Діти груп: “Мальва”,” Вишенька”, “Дзвіночок” вітають гідних своїх татусів, пишаються ними і бажають тільки щастя і здоров’я!

Детальніше
16.Тра.2023

Мама – найдорожча людина в житті кожної людини, яка завжди підтримуватиме свою дитину. Мамі присвячене щорічне свято – День матері. Колектив та діти групи “Вишенька” хочемо, щоб кожна мама почула в цей день слова любові та подяки. Нехай серця усіх мам будуть зігріті ніжністю рідних дітей. Бажаємо вам здоров’я та твердої впевненості у щасливому майбутньому … Продовжити читання “День Матері. Група “Вишенька””

Детальніше
23.Кві.2023

22 квітня – Всесвітній день Землі. До цього дня проводять різні заходи з метою спонукання людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. Долучилися до цих заходів і вихованці середнього дошкільного віку групи “Вишенька” разом з вихователями: Кобилинською О.Н., Шевчук Т.А. та музичним керівником Гущіною Л.І. З дітьми було проведено заняття “Планета Земля … Продовжити читання “Всесвітній день Землі”

Детальніше