Логопедична група №1 “Вишенька”

20.Бер.2023

Вихователями Шевчук Т. А., Кобилинською О.Н. з дітьми середнього дошкільного віку групи ” Вишенька” був спланований та реалізований проєкт ” Українська хустка”. Педагоги разом з дітьми визначили пріоритетні цілі, над якими будуть працювати: знайомство з українською хусткою, її використанням в далекому минулому і нині. Діти дізналися, де зберігали хустки, і як їх можна зав’язувати. Вихователі … Продовжити читання “Проєкт “Українська хустка””

Детальніше
25.Лют.2023

24 лютого рік тому почалася повномасштабна війна. За цей останній рік ми всі пережили багато складних подій. Ми стали сильнішими, дорослішими. Кожного дня дякуємо ЗСУ. Це вони оберігають наш спокій вдень та вночі. До річниці війни з дітками групи “Вишенька” було проведено тематичне заняття “Рік незламності”. З дітьми була проведена бесіда “Сирена – моя помічниця”, … Продовжити читання “Рік незламності”

Детальніше
21.Лют.2023

Кажуть, мова – це душа народу. Скільки пісень і віршів складено про неї.Солов’їна, барвінкова, калинова – якими ще епітетами можна сказати про нашу мову… 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови були проведені тематичні заняття “Українська мова – моя рідна мова!” з дітьми дошкільного віку (групи: “Ромашка”, ” Вишенька”, “Дзвіночок”). Цікаві бесіди, перегляд відео, слухання … Продовжити читання “Міжнародний день рідної мови”

Детальніше
25.Січ.2023

Група «Вишенька» у нас, Ну,  звичайно, вищий клас. Ми розумні та кмітливі, Дружні, вправні та сміливі! Ви нашу групу не минайте, До нас в гості завітайте. Шевчук Тетяна Антонівна, вихователь Освіта: неповна вища Звання: «вихователь-методист» Педагогічний стаж: 30 років Кобилинська Олександра Ничипорівна, вихователь Освіта: неповна вища Педагогічний стаж: 36 років Шовтюк Алла Миколаївна, вчитель-логопед Освіта: повна … Продовжити читання “Колектив логопедичної групи №1«Вишенька»”

Детальніше
23.Гру.2022

Новий рік – це свято, яке відзначають всі люди Землі. На всій планеті, у кожній країні, у кожній родині діти і дорослі готуються до цього свята. Його дуже чекають дітки. Вони хочуть побачити красуню ялинку , казкових героїв, погратися у веселі ігри, отримати новорічний подарунок. Ось таким веселим, радісним з різними дивами пройшло Новорічне свято … Продовжити читання “Новорічне свято”

Детальніше