Поради в умовах воєнного стану

23.Сер.2023

БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ДИТИНИ В УМОВАХ ПЕРЕМІЩЕНЬ Як уберегти дитину від небезпек у новому місці проживання чи в укритті – ЮНІСЕФ В умовах переміщення разом із дитиною, частої зміни помешкань, перебування у непристосованих для житла приміщеннях важливо створити для неї безпечне середовище, щоби нічого не заважало її фізичній безпеці. Найголовніше правило: тримайте вхідні двері та … Продовжити читання “БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ДИТИНИ В УМОВАХ ПЕРЕМІЩЕНЬ”

Детальніше
23.Сер.2023
Детальніше
23.Сер.2023

  Джерело: https://www.pedrada.com.ua/news/7152-perelk-materalv-dlya-roboti-z-doshklnikami У МОН додали нові матеріали, які стануть у пригоді вихователям та батькам при роботі з дошкільнятами   МОН додало нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту» https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/suchasne-doshkillya-pid-krilami-zahistu , які можна використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку. Матеріали містять цікаві відео для розвитку сенсорних здібностей, вивчення природних явищ і проведення дослідів, … Продовжити читання “Перелік матеріалів для роботи з дошкільниками умовах воєнного стану”

Детальніше
23.Сер.2023
Детальніше
23.Сер.2023

Кілька простих речей у рюкзаку малюка допоможуть відволікти його та розважити. У Міністерстві освіти і науки України розробили поради щодо вмісту «антитривожної» валізки для малечі. Таку валізку можна взяти з собою в укриття чи в евакуацію. Вона допоможе організувати розвивальні ігри та активності, відволікти дитину від подій навколо та заспокоїти.   До «антитривожної» валізки увійшли … Продовжити читання “«АНТИТРИВОЖНА ВАЛІЗКА». ЩО ВЗЯТИ ДЛЯ ДИТИНИ В УКРИТТЯ”

Детальніше