Проєктна діяльність. Група “Мальва”

14.Бер.2023
Проєктна діяльність. Група “Мальва”
Патріотичне виховання особливо актуальне в наш час, коли Україна бореться за свою незалежність.
Вихованці старшого дошкільного віку групи “Мальва” разом з вихователями: Глушак Т.В., Меланченко С.М. і асистентом вихователя Сінаєвською В.П. поглиблено працювали над проєктом “Моє рідне місто Житомир”, метою якого було дати змогу малятам більше дізнатись про рідний край.
Протягом тижня діти знаходили Житомирську область і місто Житомир на карті України, знайомились з символами міста ( гербом, прапором, логотипом), прислів’ями про рідний край та віршами про Житомир; дізнались про визначні місця Житомира та області ( знаходили на карті, переглядали відео); ділилися розповідями і фото своїх улюблених куточків міста. Також вихованці мали змогу дізнатись більше про ляльку – мотанку ( яка є однією з цікавинок Житомира), її видами та значенням, а також разом з матусями взяли участь у майстер- класі з виготовлення ляльки – круп’янички; знайомились з видатними діячами рідного краю, їх творчістю, внеском в літературу, культуру та науку України та за її межами.
Результатом проєкту є створена власноруч книга “Моє рідне місто Житомир”, яка буде презентована одноліткам з групи “Ромашка”.