Протидія булінгу

18.Вер.2020

    Чи замислювалися ви, де беруть витоки комплекс жертви або потреба агресії стосовно інших. Мало хто з батьків знає про булінг чи стикається з цим явищем в дитячому садку. Чому і як дитина дошкільного віку стає жертвою булінгу? Дізнайтеся з пам’ятки, що означає цей термін, хто може спровокувати булінг та як змінюється поведінка дитини … Продовжити читання “БУЛІНГ У ДИТЯЧОМУ САДКУ — МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ”

Детальніше
11.Вер.2020
Детальніше
11.Вер.2020
Детальніше
11.Вер.2020

План заходів щодо запобіганню та протидії булінгу ЖДНЗ №70 на 2020-2021 н.р. № Заходи Термін виконання Відповідальні 1. Складання нормативно-правової бази щодо попередження насильства і булінгу вересень, 2020 р. соціальний педагог 2. Моніторинг соціально-психологічного клімату в дитячих колективах та  педагогічному колективі протягом року вихователі груп, практичний психолог, соціальний педагог 3. Проведення різних видів роботи з дітьми … Продовжити читання “План заходів щодо запобіганню”

Детальніше
11.Вер.2020

Порядок подання (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування) (відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”  1.Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити завідувача навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють … Продовжити читання “Порядок подання заяви про випадки булінгу”

Детальніше