Порядок подання заяви про випадки булінгу

11.Вер.2020
Порядок подання заяви про випадки булінгу

Порядок подання (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування) (відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)” 

1.Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити завідувача навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2..На ім’я завідувача закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок булінгу (цькування).

3..Завідувач закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її  засідання.

4..До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі    психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булерів, керівник дошкільного навчального закладу та інші зацікавлені особи.

5..Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.