Оголошення

24.Лис.2022

Шановні батьки! Рекомендуємо використовувати матеріали, розміщені на сайті МОН, які допоможуть вам розвивати, виховувати та навчати ваших дітей. https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/suchasne-doshkillya-pid-krilami-zahistu    

Детальніше
28.Чер.2022

В будь-яких умовах, навіть під час війни дошкільнята граються, чимало ігор вони ініціюють самі. Це здебільшого сюжетно-рольові ігри. Вони виникають під впливом цікавих і зрозумілих життєвих явищ. Якщо малята перебувають в атмосфері доброзичливості й співчуття, їх дії та вчинки будуть забарвленими подібними емоціями. Якщо ж середовище перебування дітей агресивне, відзначається грубістю, неспокоєм, то неминуче позначиться … Продовжити читання “Добираємо ігри та розваги”

Детальніше
24.Чер.2022

Тривожний стан може посилити дитячі вередування і навіть породити впертість. Але ніколи не карайте дітей за незначні прояви їх поведінки. У жодному разі не можна висміювати малюка, навіть жартома, за його невдачі, сльози, незграбність. Таке глузування боляче вражає дитину, якій і без того неспокійно, важко у незвичних умовах. Починаючи з другого року життя діти прагнуть … Продовжити читання “Даємо раду дитячим вередуванням”

Детальніше
23.Лют.2022
Детальніше
17.Бер.2021

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Нагадуємо, що основними симптомами COVID-19 є підвищена температура, лихоманка, сухий подразнюючий кашель, утруднене дихання, задуха, стискання в грудях, біль у горлі. Вірус може приховувати себе якийсь час. Перевіряйте стан дитини до виходу з дому! Якщо на Covid–19 хворіє хтось, хто мешкає з дитиною разом, не ведіть дитину до ЗДО. Якщо Ваша дитина захворіла … Продовжити читання “Пам’ятка!”

Детальніше