Новини

24.Сер.2023

Україно моя, берегиня, Ти колиска, пісень глибина, Україно моя, Батьківщина, Ти, як батько і мати, одна. Хай радіють, зростають в нас діти, Різнобарв’ям рясніють сади, Нам без тебе ніяк не прожити, Ми у тебе, а в нас є лиш ти. Зі святом, вільні УКРАЇНЦІ!

Детальніше
24.Сер.2023

ЖДНЗ N70 вітає з Днем Державного прапора України. Бажаємо, щоб небо над головою було завжди ясним, блакитним та мирним. Нехай прапор України гордо в’ється на вітрі і наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.

Детальніше
21.Сер.2023

19 серпня відзначають Всесвітній день фотографії. Світлини, їх створення давно займають особливе місце у житті людства. Діти старшого дошкільного віку груп “Ромашка” та “Мальва” разом із своїми педагогами: вихователем Охрімчук О.В.та асистентами вихователя Борщик І.С.,Сінаєвської В.П. ознайомились з історією виникнення та розвитку фотографій. У час цифрових технологій та різноманіття сучасних гаджетів створення фотографій доступне абсолютно … Продовжити читання “Всесвітній день фотографії”

Детальніше
20.Сер.2023

ЖДНЗ N70 долучився до Всеукраїнського флешмобу “Відкрий серце – подаруй тварині дім”, присвяченому Міжнародному дню безпритульних тварин 19 серпня. Мета флешмобу – прояв підтримки гуманного ставлення до тварин, привернення уваги суспільства до питання “усиновлення тварин з притулків”. Напередодні педагоги з дітками обговорили тему безпритульних тварин та важливості “всиновлення” собак та котів з притулків, використавши матеріали … Продовжити читання “Відкрий серце – подаруй тварині дім”

Детальніше
17.Сер.2023

17 серпня в Україні святкують День картоплі. Діти молодшого дошкільного віку групи “Лілея” разом зі своїми педагогами залюбки взяли участь у цьому святкуванні. День картоплі – це привід віддати заслужені почесті одній з найпоширеніших овочевих культур в світі, а заодно і побалувати себе свіжозібраною картопелькою з власного городу. Батьки разом із дітьми виготовили різноманітні поробки … Продовжити читання “День картоплі”

Детальніше