Новини

29.Тра.2020

Під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадськоi органiзацii «Ла Страда – Україна»  Нацiоналъна дитяча гаряча лiнiя з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень вiд дiтей, пiдлiткiв, а також запитiв дорослих щодо дітей. … Продовжити читання “Національна дитяча гаряча лінія”

Детальніше
23.Тра.2020
Детальніше
22.Тра.2020

Кожному з нас з часом потрібно вчитися чомусь новому, незвичайному. Тому вихователями групи раннього віку “Полуничка” Бичевою Т.В. та Свінцицькою Т.І. було запропоновано батькам разом з дітками ознайомитися з нетрадиційними техніками малювання. Кожен вибрав для себе цікаву техніку і за її допомогою намалював улюблені квіти. ДІти проявили неабияку творчість, використовували для роботи виделки, ватяні палички, … Продовжити читання “Вчимося новому”

Детальніше
22.Тра.2020

День вишиванки Вишиванко моя, вишиванко, Ти – як пісня, у серці моїм. Одягну тебе в будні і свята, Щоб любов поселилася в нім… Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. У цей день усі українці, йдучи на роботу чи навчання, одягають вишиванки. У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка – це одяг не … Продовжити читання “День вишиванки”

Детальніше
22.Тра.2020
Детальніше