Новини

25.Лют.2020

25 лютого 2020р. до дня народження Лесі Українки – генія української літератури, в закладі пройшла розвага “До Лесиного віночка” з дітьми середнього дошкільного віку групи “Соняшник”, яку підготували та провели вихователі: Парфенюк Т.І., Онопрієнко Н.А. та музичний керівник Леон О.О. В доступній формі дітей ознайомили з дитячими роками письменниці, а допомогли у цьому Соломійка- вихованка … Продовжити читання “До дня народження Лесі Українки”

Детальніше
25.Лют.2020

21 лютого у Міжнародний день рідної мови та День екскурсовода діти старшого дошкільного віку групи “Мальва” побували в філії 4 “Літтера (бібліотеки міста Житомир)”. Бібліотекарі ознайомили дітей з правилами користування книгами. Діти мали змогу погортати сторінки найпопулярніших і найцікавіших дитячих книг, розповідали улюблені вірші українською мовою, а залишали бібліотеку з обіцянками повернутися з батьками і … Продовжити читання “Міжнародний день рідної мови”

Детальніше
18.Лют.2020

День Святого Валентина – це свято любові, миру, доброти, сміху, веселощів. У цей день співають, танцюють, веселяться, жартують та дарують подарунки, солодощі. А ще близькі та рідні бажають один одному міцного здоров’я та щастя. До подарунків на це свято тільки одна вимога: вони повинні мати форму сердечка. До свята готувались заздалегідь: всі разом з любов’ю … Продовжити читання “День святого Валентина”

Детальніше
08.Лют.2020

05.02.2020 р. відбувся колективний перегляд заняття з розділу програми “Мовлення дитини”, який підготувала і провела з дітьми логопедичної групи “Незабудка” Коваленко Л.С. Присутні педагоги мали можливість переконатись в раціональності методу наочного моделювання для розвитку зв’язного мовлення дошкільника, над яким поглиблено працює Людмила Станіславівна. Під час заняття діти складали та відгадували загадки за допомогою асоціативних карток, … Продовжити читання “Колективний перегляд.”

Детальніше
08.Лют.2020

Під таким девізом 04.02.2020р. відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття “Чому красу треба берегти” за програмою “Впевнений старт” з дітьми старшого дошкільного віку групи “Мальва”, яке провела вихователь Глушак Т.В. Діти обговорювали зміст поняття “берегти красу” і вислову “ламати – не будувати”, продовжували знайомитись з Червоною книгою України, слухали й обговорювали оповідання, а також зображували акції … Продовжити читання “Берегти красу – завдання кожного.”

Детальніше