Новини

13.Лис.2020

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток … Продовжити читання “9 листопада ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ”

Детальніше
06.Лис.2020

Ходить осінь по садах,                                                      Ходить, усміхається.                                               … Продовжити читання “Свято Осені”

Детальніше
28.Жов.2020

27 жовтня 2020р. відбувся міський етап виставки “Український сувенір” та всеукраїнських заочних курсів та акцій. Педагоги з вихованцями та їх родини активно долучились до виставки і представили роботи у всіх номінаціях. Результат маємо досить втішний: 2 роботи ( сюжетна композиція за мотивами казки Лесі Українки “Три метелики” та матеріали трудової акції “Парад квітів біля закладу”) … Продовжити читання “Виставка “Український сувенір””

Детальніше
28.Жов.2020

В нашому дошкільному закладі працює вчитель-дефектолог Прокопчук Анастасія Миколаївна – відповідальний, молодий, творчий та ініціативний педагог. А ще Анастасія Миколаївна, маючи другий освітній рівень магістра середньої освіти (фізична культура) та кваліфікацію вчителя фізичної культури , захоплюється різними видами спорту. Одне з її захоплень – веслування на човнах. Ось закінчився загальний сезон з веслування на човнах … Продовжити читання “Вітаємо з перемогами!”

Детальніше
28.Жов.2020

    Повільно кружляє в осінньому вальсі різнобарвне листя, ніби прощаючись з нами до весни. Тихо шепоче вітер поміж віт. Шелестить опале листя під ногами. Все це надихає на романтичні думки, політ фантазії, творче натхнення… Дивлячись на розмаїття осіннього листя, хочеться зібрати його в оберемок і створити щось дивовижне. Саме це спонукало організувати виставку «Осінні … Продовжити читання “Осінні фантазії”

Детальніше