Новини

31.Бер.2023

Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних пройти повз чужої біди, а в даному випадку спільної… Таких людей у ЖДНЗ #70 багато, але сьогодні хочу зупинитися на Голубович Наталії Федорівні, бо зв’язала вона ювілейну 10-ту сітку для наших захисників. Здавалось би, що таке десяток сіток, але хто їх робив, той знає яка це важка … Продовжити читання “Разом до Перемоги!”

Детальніше
31.Бер.2023

ЖДНЗ#70 не перестає допомагати нашим хлопцям ЗСУ. Цього разу поїхали на передову наші килимки та карімати, сплетені нашим вихователем Тетяною Свінцицькою та шкарпетки, зв’язані з любов’ю нашим практичним психологом Світланою Сіроштан. Міцних вам сил, дорогенькі наші, незламної віри, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Повертайтесь з Перемогою!

Детальніше
24.Бер.2023
Детальніше
24.Бер.2023
Детальніше
23.Бер.2023

Війна принесла багато горя не лише людям, але і тваринам. Багато котів та собак були загублені, зраджені або втратили господарів. Тому Житомирський дошкільний навчальний заклад №70 з метою підтримки чотирилапих в притулках активно долучився до VІІ Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика». Протягом акції, яка проходила з 1 березня по 24 березня 2023 року, у … Продовжити читання “VІІ Всеукраїнська акція «Happy Мяу для Мурчика»”

Детальніше