Національно-патріотичне виховання

23.Сер.2023
Детальніше
23.Сер.2023
Детальніше
23.Сер.2023

Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася. У цьому звязку величезного значення набуває визначення мети, завдань, змісту та засобів патріотичного виховання дітей дошкільного віку. До основних завдань патріотичного виховання дошкільнят належать: формування любові до рідного краю (причетності до рідного дому, сімї, дитячого садка, міста); формування духовно-моральних взаємин; … Продовжити читання “Консультація для батьків дітей старшого дошкільного віку «З чого починається Батьківщина?»”

Детальніше
23.Сер.2023

Мовне середовище, у якому знаходяться діти, допомагає їм формувати власну “картину світу” й закладає фундамент особистості. Тому батькам важливо обирати для малечі мультимедійні продукти саме українською мовою. “Якщо діти до 18 місяців занурені в мовне середовище, слухають і бачать артикуляцію, що відповідає саме цій мові – навіть, якщо потім вони зростають в іншому мовному середовищі … Продовжити читання “Що можна подивитися й послухати з дитиною: добірка україномовного контенту від психологині Світлани Ройз”

Детальніше
23.Сер.2023

Командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» розроблено Патріотичний кейс для педагогів. На що треба звернути увагу, зміст методичних матеріалів має відповіді на наступні питання: Як сформувати у дитини дошкільного віку патріотичні почуття та громадянську самосвідомість? Які парціальні програми ґрунтовно та змістовно відображають завдання напряму «Дитина в соціумі»? У … Продовжити читання “Патріотичний кейс дошкілля України”

Детальніше