Гуртки

18.Сер.2023
Детальніше
08.Лип.2023

Таємниче свято Івана Купала розцвіло дивною казкою в ЖДНЗ 70 м. Житомир. Маленький хлопчик Олексійко змусив повірити в казку усіх дітей і працівників дитячого садка. Казкові герої, спецефекти відео, виступи дітей створили атмосферу загадковості та магії, в якій розцвіла чарівна святкова квітка. Відеофільм “Купальська історія” від театрального гуртка “Дебют” (керівник Гущіна Л.І.

Детальніше
30.Кві.2023

29 квітня за рішенням ЮНЕСКО з 1982 року відзначається Міжнародний день танцю. Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, вчить культурі поведінки. Танці – це емоційна насолода, яка піднімає настрій.Танець, незалежно від стилю і напряму, є міжнародною мовою тіла, зрозумілою людям … Продовжити читання “Міжнародний день танцю”

Детальніше
29.Кві.2023

До Міжнародного дня танцю. Хто з нас не любить танцювати? Жодне свято не обходиться без танців. “А танець нас завжди мобілізує, Дає наснагу, силу до життя. Душа як тільки музику почує, Танцює аж до самозабуття…” Хоч і важкі зараз часи, але хочеться згадати, як наші дітки старались протягом року…

Детальніше
16.Кві.2023

Вітаємо усіх зі світлим Великоднем!!! Свято, яке наповнене вірою, надією і Божим благословенням. Із нетерпінням чекали його вихованці старшої групи “Мальва”. Напередодні свята у групі відбувся майстер-клас, який провела талановитий керівник гуртка образотворчої діяльності Аврамчук Юлія Володимирівна. Діти старанно розписували писанки – незмінний атрибут свята і смаколик усіх дітей і дорослих. Малюки отримали позитивні емоції … Продовжити читання “Христос Воскрес! Воістину Воскрес!”

Детальніше