Група “Волошка”

06.Бер.2023

Весна просить тепла в сонця, Щоб сходили квіти… А в”Волошці”на віконці – Диво любе! Раді діти! Чорнобривцями ясними Милуються…Пестять, Що все днями зимовИми Чекали на вЕсну! Ніна Невмержицька, інструктор з фізкультури

Детальніше
06.Бер.2023

Для вдосконалення спільної роботи дошкільного закладу і сім’ї в напрямку патріотичного виховання наших дітей в групі “Волошка” вихователями Сидорчук Т. В., Кулачок З. М та вчителем- дефектологом Прокопчук А. М. був спланований та реалізований проект “Державні символи України”. Під час проекту діти поглибили свої знання про історію виникнення українських Державних символів, навчилися виконувати Гімн України. … Продовжити читання “Проєкт “Державні символи України””

Детальніше
03.Бер.2023

В ЖДНЗ № 70 продовжується панорама колективних переглядів. 24 лютого 2023 року вихователем Кулачок З. М з дітьми корекційної групи “Волошка” було проведено заняття на тему: “Ми -діти твої, Україно!”. Метою заняття було закріпити знання дітей про Україну, значення державних та народних символів; розвивати бажання спілкуватися рідною мовою, національну свідомість; виховувати шанобливе ставлення до українського … Продовжити читання “Група “Волошка”, колективний перегляд, Кулачок З.М.”

Детальніше
25.Січ.2023

Вранці діти в групу йдуть, Що «Волошкою» зовуть. Група наша – дім барвистий, Волошковий, шовковистий. Група наша – дім прекрасний, Многоликий, світлий, ясний- Це країна мрій чудова, Знань нових міцна основа. Тут живуть добро і сила – Наша дітвора щаслива Сидорчук Тетяна Володимирівна, вихователь Освіта: повна вища Кваліфікаційна категорія: «вища» Педагогічний стаж: 16 років Кулачок … Продовжити читання “Вихователі групи “Волошка””

Детальніше
27.Гру.2022

Новорічно-різдвяні свята – час чудес! Ось і діти групи “Волошка ” разом з вихователем Кулачок З. М., вчителем – дефектологом Прокопчук А.М. та музичним керівником Леон О. О. долучились до святкування. Діти перетворились на лісових звірят та виконували завдання, щоб отримати подарунки від Святого Миколая. На порозі Рік Новий – Добрий, світлий, чарівний! Щастя, злагоду … Продовжити читання “Різдвяна казка”

Детальніше