Група “Волошка”

24.Кві.2023

Кожна культура має свої власні обереги та традиційні образи. Одним з найпоширеніших предметів-оберегів на території України є лялька-мотанка. Така іграшка не просто фігурка для ігор, а справжній амулет та талісман для сімї та її членів. Для різних життєвих ситуацій створювалися відповідні ляльки. Зустрічаються ляльки–обереги для будинку, родинного вогнища, для захисту дітей та господарства від злих … Продовжити читання “Лялька-мотанка”

Детальніше
13.Кві.2023

12 квітня відзначають Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос). Космос – такий близький і водночас далекий, завжди вабив людей. На тематичному занятті “Космос” діти групи “Волошка” разом з вихователем Кулачок З.М. та вчителем – дефектологом Прокопчук А.М. здійснили мандрівку у відкритий космос. На занятті діти дізналися цікаві факти про космос, … Продовжити читання “12 квітня відзначають Всесвітній день авіації і космонавтики”

Детальніше
06.Бер.2023

Весна просить тепла в сонця, Щоб сходили квіти… А в”Волошці”на віконці – Диво любе! Раді діти! Чорнобривцями ясними Милуються…Пестять, Що все днями зимовИми Чекали на вЕсну! Ніна Невмержицька, інструктор з фізкультури

Детальніше
06.Бер.2023

Для вдосконалення спільної роботи дошкільного закладу і сім’ї в напрямку патріотичного виховання наших дітей в групі “Волошка” вихователями Сидорчук Т. В., Кулачок З. М та вчителем- дефектологом Прокопчук А. М. був спланований та реалізований проект “Державні символи України”. Під час проекту діти поглибили свої знання про історію виникнення українських Державних символів, навчилися виконувати Гімн України. … Продовжити читання “Проєкт “Державні символи України””

Детальніше
03.Бер.2023

В ЖДНЗ № 70 продовжується панорама колективних переглядів. 24 лютого 2023 року вихователем Кулачок З. М з дітьми корекційної групи “Волошка” було проведено заняття на тему: “Ми -діти твої, Україно!”. Метою заняття було закріпити знання дітей про Україну, значення державних та народних символів; розвивати бажання спілкуватися рідною мовою, національну свідомість; виховувати шанобливе ставлення до українського … Продовжити читання “Група “Волошка”, колективний перегляд, Кулачок З.М.”

Детальніше