Група “Ромашка”

21.Сер.2023

19 серпня відзначають Всесвітній день фотографії. Світлини, їх створення давно займають особливе місце у житті людства. Діти старшого дошкільного віку груп “Ромашка” та “Мальва” разом із своїми педагогами: вихователем Охрімчук О.В.та асистентами вихователя Борщик І.С.,Сінаєвської В.П. ознайомились з історією виникнення та розвитку фотографій. У час цифрових технологій та різноманіття сучасних гаджетів створення фотографій доступне абсолютно … Продовжити читання “Всесвітній день фотографії”

Детальніше
18.Чер.2023

Діти групи «Ромашка» вітають своїх татусів віршами та власноруч виготовленими подарунками. У День батька я хочу висловити велику повагу вам, хто виховує, захищає, вкладає сили та душу у своїх дітей. Нехай завжди між вами панує розуміння, а діти прагнуть бути такими ж людьми з великої літери, як ви!

Детальніше
16.Тра.2023

Мама- це жінка з великої літери,любляча,ніжна,ласкава, мудра,красива,терпляча,єдина! Мама найкращий порадник,підтримка і друг,ангел- хранитель і оберіг. У цей теплий весняний день діти групи Ромашка вітають своїх матусь і улюблених бабусь віршами й піснями та бажають міцного здоров’я,безхмарного неба і щоб життя сяяло всіма барвами як чудові, власноруч виготовлені дітками букетики квітів у подарунок для своїх найдорожчих … Продовжити читання “День Матері. Група “Ромашка””

Детальніше
20.Кві.2023

Христос Воскрес! Усе радіє, Сміється сонечко з небес, Прозора річечка леліє – Христос Воскрес! Христос Воскрес!

Детальніше
13.Кві.2023

Мені по-життю везе з людьми. В свій час повезло з вчителями, потім з колегами, з керівництвом, а зараз я насолоджуюсь своїм колективом. Є у нас одна дівчинка, по-іншому її не назвеш – Юлія Михайлівна Бухоніна – дууууже цікава особистість і прийшла вона до нас не менш цікаво – зовсім юною, 18-річною дівчинкою. Досить швидко ми … Продовжити читання “Історія №3”

Детальніше