Група “Полуничка”

09.Сер.2023

8 серпня відзначається Всесвітній день котів. Діти раннього віку групи “Полуничка” долучилися до святкування, адже малята обожнюють котиків. Діти в цей день розмальовували зображення пухнастиків, перевтілювалися у маленьких кошенят, підбирали кульку за кольором своїх вушок, збагатили знання про домашніх улюбленців. Весь день був наповнений позитивом та викликав приємні емоції у дітей.

Детальніше
16.Тра.2023
Детальніше
18.Кві.2023

Малюки з груп раннього віку “Полуничка” та “Барвінок” вітають всіх з Великоднем! Напередодні цього світлого свята з дітьми було проведене заняття “Розфарбуй яєчко”. Малята ознайомилися з святом Великодня та Великоднім яєчком, розглянули зразки прикрашання макетів яєчок дітками вдома, закріпили вміння малювати. Дітки були задоволені власним результатом та з нетерпінням чекали свята

Детальніше
05.Кві.2023

Група раннього віку “Полуничка” провела заняття до Міжнародного дня супу, який відзначають 5 квітня. Суп – це перша страва і важлива частина щоденного харчування, особливо для таких маленьких діток. Дітки закріпили знання про овочі і страви, які з них готуються, збагатили уявлення про вітаміни та їх користь. Малюки пригадували, як мама варить суп, що додає. … Продовжити читання “Міжнародний день супу”

Детальніше
31.Бер.2023

Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних пройти повз чужої біди, а в даному випадку спільної… Таких людей у ЖДНЗ #70 багато, але сьогодні хочу зупинитися на Голубович Наталії Федорівні, бо зв’язала вона ювілейну 10-ту сітку для наших захисників. Здавалось би, що таке десяток сіток, але хто їх робив, той знає яка це важка … Продовжити читання “Разом до Перемоги!”

Детальніше