Група “Полуничка”

31.Бер.2023

Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних пройти повз чужої біди, а в даному випадку спільної… Таких людей у ЖДНЗ #70 багато, але сьогодні хочу зупинитися на Голубович Наталії Федорівні, бо зв’язала вона ювілейну 10-ту сітку для наших захисників. Здавалось би, що таке десяток сіток, але хто їх робив, той знає яка це важка … Продовжити читання “Разом до Перемоги!”

Детальніше
31.Бер.2023

ЖДНЗ#70 не перестає допомагати нашим хлопцям ЗСУ. Цього разу поїхали на передову наші килимки та карімати, сплетені нашим вихователем Тетяною Свінцицькою та шкарпетки, зв’язані з любов’ю нашим практичним психологом Світланою Сіроштан. Міцних вам сил, дорогенькі наші, незламної віри, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Повертайтесь з Перемогою!

Детальніше
11.Бер.2023

Діти раннього віку групи “Полуничка” також приєдналися до привітань своїх матусь з Жіночим святом. Малюки були залучені до творчої діяльності, робили букет з метеликів. Діти самостійно розміщували метеликів для своїх мам, створили гарну, весняну композицію. Малеча з радістю виконувала роботу і поспішала подарувати її мамі, які в свою чергу були дуже задоволеними.

Детальніше
24.Січ.2023

Раді вітати вас у групі раннього віку «Полуничка» Вчитись, гратись, розвиватись Полюбляють всі малята. Завітайте в «Полуничку» – Тут дитячих мрій скарбничка!                                                                   … Продовжити читання “Колектив групи раннього віку “Полуничка””

Детальніше
26.Гру.2022

Групи раннього віку “Полуничка” та “Барвінок” вітають з наступаючим Новим роком! Чекали свята і наші найменші вихованці. До свята малята перетворились на казкових героїв. Під час святкового дійства за сценарієм музичного керівника Гущіної Л.І. діти співали новорічні пісні, танцювали, грали ігри та розповідали вірші. Ведучою дійства була Палій О.М., вихователь групи раннього віку. На свято … Продовжити читання “Новорічне свято. Групи раннього віку “Барвінок”, “Полуничка””

Детальніше