Група “Незабудка”

16.Тра.2023

Група “Незабудка” вітає мам зі святом! У день матері щиро бажаємо радісних подій і гордості за своїх діток, міцних обіймів і дзвінкого сміху, світлих емоцій і великих чудес, щасливих днів і чудових сімейних свят!

Детальніше
20.Кві.2023

Христос Воскрес! Усе радіє, Сміється сонечко з небес, Прозора річечка леліє – Христос Воскрес! Христос Воскрес!

Детальніше
24.Бер.2023
Детальніше
10.Бер.2023

Вітаємо наших маленьких зірочок за отримане ІІ місце у фестивалі -конкурсі хореографічного мистецтва “Відчуй ритм”, організованому за ініціативи управління культури Житомирської міської ради та ГО “Федерація танцювального спорту Житомирської області”. Нехай ці перші нагороди стануть початком нових яскравих перемог. Бажаємо кожному маленькому учаснику танцювального колективу тільки позитивних емоцій та мирного життя у вільній, незалежній Україні. … Продовжити читання “Відчуй ритм”

Детальніше
25.Лют.2023

24 лютого 2023 року в ЖДНЗ N70 до 152-річчя від дня народження української поетеси, драматургині і громадської діячки, класика української літератури – Лесі Українки з вихованцями середніх та старших груп: “Ромашка”, “Незабудка”, “Кульбабка” була проведена музично-літературна розвага “Лесиними стежками”. Під час розваги, яку підготувала та провела музичний керівник Леон О.О., діти переглянули цікаве відео про … Продовжити читання “День народження Лесі Українки”

Детальніше