Група “Мальва”

18.Сер.2023
Детальніше
22.Чер.2023

Кожен тато був колись маленьким хлопчиком. Як же йому вдалося стати супертатком – сміливим, відважним, сильним, люблячим? Можливо, є якийсь секрет? Саме це намагалися дізнатися вихованці груп “Вишенька”, “Мальва” і “Дзвіночок”. І їм це вдалося! А допомогли їм в цьому Смурфік (помічник вихователя Клименко Любов Валеріївна), Лісовичок (вихователь Шевчук Тетяна Антонівна), Сорока (вихователь Шовтюк Валентина … Продовжити читання “Розвага “Мій супертато””

Детальніше
19.Чер.2023

Бути хорошим батьком – найвідповідальніша і потрібна робота в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов’ю і терпінням – таке може тільки тато. Діти груп: “Мальва”,” Вишенька”, “Дзвіночок” вітають гідних своїх татусів, пишаються ними і бажають тільки щастя і здоров’я!

Детальніше
17.Тра.2023
Детальніше
24.Кві.2023

23 квітня відзначається Всесвітній день книги і авторського права М.Є.Шевченко писав: “Хороша книга – втіха і розрада, вихователь і вчитель. Тому книзі така пошана, про книгу така турбота.” В наш час дуже важливо прищеплювати дітям любов до книг. Тому вихованці старшої групи ” Мальва” присвятили свій день цій темі. В групі була організована виставка “Моя … Продовжити читання “Всесвітній день книги і авторського права”

Детальніше