Група «Лілея»

17.Сер.2023

17 серпня в Україні святкують День картоплі. Діти молодшого дошкільного віку групи “Лілея” разом зі своїми педагогами залюбки взяли участь у цьому святкуванні. День картоплі – це привід віддати заслужені почесті одній з найпоширеніших овочевих культур в світі, а заодно і побалувати себе свіжозібраною картопелькою з власного городу. Батьки разом із дітьми виготовили різноманітні поробки … Продовжити читання “День картоплі”

Детальніше
20.Кві.2023

До Великодня з дітьми молодшого дошкільного віку групи “Лілея” було проведено тематичне заняття “Зустрічаємо Великдень”. Дітки власноруч аплікували “Яєчка-Крапанки”. Дуже сподобалася діткам захоплююча гра від Кролика “Відшукай Великоднє яєчко”. Із задоволенням малята переглянули казку “Загублена писанка”, смакували пасочками, які приготували батьки, а також гралися в битки крашанками, підтримуючи українські традиції.

Детальніше
15.Кві.2023

Наш дивний світ такий, як казка, Он в небі хмаронька пливе. Тож бережи його, будь ласка, Все в ньому гарне і живе. Он квітка полум’ям палає, Яскраве сонечко блищить. Чарівна пташечка співає, Все в дивосвіт прийшло, щоб жить. До Дня довкілля, яке відзначається 15 квітня, вихователь Левик І.М. та музичний керівник Леон О.О. з дітьми … Продовжити читання “День довкілля”

Детальніше
22.Бер.2023

Ліси — легені нашої планети, вони мають неоціненне екологічне, соціальне та економічне значення — беруть участь у формуванні клімату планети, забезпечують киснем, переробляють шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, є середовищем існування безлічі рослин і тварин, забезпечують їжу і здорове середовище для людей, допомагають зберегти родючість грунтів і ландшафти. Та останнім часом ми чомусь забуваємо, що … Продовжити читання “21 березня – Міжнародний день лісів”

Детальніше
14.Бер.2023

Свято весни – чудовий привід привітати своїх найрідніших мам, бабусь, сестричок. Дітки молодшого дошкільного віку групи ” Лілея” ( вихователі: Левик В.М., Юрова-Грибова Н.Ю., асистент вихователя Пашинська В.П., музичний керівник Леон О.О.) підібрали найкращі побажання у віршиках та піснях, а також виготовили вітальні букетики для матусь.

Детальніше