Група “Кульбабка”

01.Бер.2023

З 20 по 24 лютого вихованці групи ” Кульбабка ” стали активними учасниками проєкту з патріотичного виховання “Українські народні традиції “. Протягом тижня діти дізнались багато нового та розширили свої знання про традиції нашого народу, основні календарно – обрядові свята та пов’язані з цим звичаї. Надзвичайно захопливо малята ліпили ” жайворонків” з тіста та закликали … Продовжити читання “Проєкт “Українські народні традиції”. “Кульбабка””

Детальніше
25.Лют.2023

24 лютого 2023 року в ЖДНЗ N70 до 152-річчя від дня народження української поетеси, драматургині і громадської діячки, класика української літератури – Лесі Українки з вихованцями середніх та старших груп: “Ромашка”, “Незабудка”, “Кульбабка” була проведена музично-літературна розвага “Лесиними стежками”. Під час розваги, яку підготувала та провела музичний керівник Леон О.О., діти переглянули цікаве відео про … Продовжити читання “День народження Лесі Українки”

Детальніше
24.Січ.2023

«Діти – це квіти нашого життя. Саме тому група, в якій вони розквітають, повинна бути прекрасною і доглянутою» Ми вчимо дітей бачити і відчувати красу природи, учимо говорити яскраво, точно і гарно – все це для того, щоб вони, сьогоднішні малюки, стали дбайливими, турботливими, дорослими школярами. Ми виховуємо своїх діток бути допитливими, добрими, чесними та … Продовжити читання “Вихователі групи “Кульбабка””

Детальніше
31.Гру.2022

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята. Адже, Новий рік – це , наче, казка для всіх. Ось і дітки середнього дошкільного віку групи “Кульбабка ” на своєму новорічному святі всі поринули в чарівну казку. Веселилися, танцювали, співали, гралися в цікаві ігри. А по закінченню свята малята отримали смачні … Продовжити читання “З Новим Роком!”

Детальніше