Логопедична група №3 «Дзвіночок»

10.Бер.2023

З метою виховання у дітей любові до рідного краю, до славетних людей українського народу з дітьми старшого дошкільного віку групи “Дзвіночок” вихователями: Шовтюк В.М., Миропільською Н.М. був запланований та реалізований проект під назвою ” До Лесиного віночка” . Всі питання, які цікавили малят ( Як жила Леся Українка? В які ігри любила грати? Як проводила … Продовжити читання “До Лесиного віночка”

Детальніше
21.Лют.2023

Кажуть, мова – це душа народу. Скільки пісень і віршів складено про неї.Солов’їна, барвінкова, калинова – якими ще епітетами можна сказати про нашу мову… 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови були проведені тематичні заняття “Українська мова – моя рідна мова!” з дітьми дошкільного віку (групи: “Ромашка”, ” Вишенька”, “Дзвіночок”). Цікаві бесіди, перегляд відео, слухання … Продовжити читання “Міжнародний день рідної мови”

Детальніше
26.Січ.2023

Дзвенять, бринять дзвіночки У групі наші милій. Та це не просто квіточки – Це діточки щасливі. Їх щастя – це любов, Яку ми їм даємо. Піклуємось про них, Як рідних бережемо. Кредо: «Любити, навчати, виховувати, берегти» Миропільська Наталія Миколаївна, вихователь. Освіта: повна вища . Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії» Звання: «вихователь-методист» Педагогічний стаж: 36 років … Продовжити читання “Вихователі логопедичної групи №3 «Дзвіночок»”

Детальніше
25.Гру.2022

Всі дорослі і малята з нетерпінням чекають новорічних свят, бо Новий рік- це подарунки, красуня- ялинка, казкові гості. Ось і цього року діти старшого дошкільного віку групи ” Дзвіночок” у новорічну казку поринули разом з диво- птахою, яка з чарівних скриньок щоразу діставала новорічні сюрпризи. Діти весело співали, грали цікаві ігри, водили запальні таночки. Та … Продовжити читання “Новорічне свято”

Детальніше
20.Чер.2022

Щодня барвисте літо кличе малят на прогулянку. І ось одного дня малята груп “Вишенька” та “Дзвіночок” із задоволенням відгукнулися на пропозицію літніх веселощів. Малята залюбки гралися з водою, обережно передаючи склянку з водою над головою. А від теплих краплинок літнього дощику діти ховались під яскраву парасольку. Також завзято змагалися між командами та дякували веселому літечку … Продовжити читання “Весела прогулянка”

Детальніше