Логопедична група №3 «Дзвіночок»

22.Чер.2023

Кожен тато був колись маленьким хлопчиком. Як же йому вдалося стати супертатком – сміливим, відважним, сильним, люблячим? Можливо, є якийсь секрет? Саме це намагалися дізнатися вихованці груп “Вишенька”, “Мальва” і “Дзвіночок”. І їм це вдалося! А допомогли їм в цьому Смурфік (помічник вихователя Клименко Любов Валеріївна), Лісовичок (вихователь Шевчук Тетяна Антонівна), Сорока (вихователь Шовтюк Валентина … Продовжити читання “Розвага “Мій супертато””

Детальніше
19.Чер.2023

Бути хорошим батьком – найвідповідальніша і потрібна робота в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов’ю і терпінням – таке може тільки тато. Діти груп: “Мальва”,” Вишенька”, “Дзвіночок” вітають гідних своїх татусів, пишаються ними і бажають тільки щастя і здоров’я!

Детальніше
15.Тра.2023

У травневий день, весняний, Між пташок дзвінких пісень, В серці кожної людини Йде любов’ю Мамин День. В день такий приносять діти До матусь любов свою- В подаруночках і квітах Кажуть: “Я тебе люблю!”. Діти старшої групи “Дзвіночок” разом з вихователями Шовтюк В.М., Миропільською Н.М. та музичним керівником Гущіною Л. І. сердечно вітають дорогих матусь зі … Продовжити читання “День матері. Група “Дзвіночок””

Детальніше
20.Кві.2023

Христос Воскрес! Усе радіє, Сміється сонечко з небес, Прозора річечка леліє – Христос Воскрес! Христос Воскрес!

Детальніше
13.Кві.2023

12 квітня – Всесвітній день авіації та космонавтики, тож малята старшого дошкільного віку групи ” Дзвіночок” та середнього дошкільного віку групи ” Кульбабка” разом з вихователями: Шовтюк В.М. та Миропільською Н.М. виявили бажання здійснити космічну подорож, щоб більше пізнати цей загадковий космос. Готувалися до польоту ретельно: вивчали планети сонячної системи; повторювали правила поведінки у відкритому … Продовжити читання “Всесвітній день авіації та космонавтики”

Детальніше