Група раннього віку “Барвінок”

12.Бер.2023

28 лютого 2023 р. вихователем групи раннього віку Палій О.М. було проведено інтегроване заняття на тему:”Колискова для зайченят. Малювання подушечки” для колективного перегляду. Метою заняття було продовжувати ознайомлювати дітей раннього віку з українським народним фольклором-колисковою, її призначенням та з нетрадиційною технікою малювання кульками; розвивати увагу, пам’ять; виховувати турботливе ставлення до оточуючих та бажання використовувати колискові … Продовжити читання “Колективний перегляд, Палій О.М. “Колискова для зайчат””

Детальніше
26.Січ.2023

Кредо групи:  Ми – найменшенькі малятка, І зовуть нас “Барвінятка” У садочку всі нас люблять, Ніжно пестять і голублять. Фокіна Катерина Миколаївна, вихователь  Освіта: повна вища Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст першої категорії» Педагогічний стаж : 5 років. Палій Олена Миколаївна, вихователь Освіта: повна вища Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст першої категорії» Педагогічний стаж: 15 років. Овчаренко Надія Василівна … Продовжити читання “Колектив групи раннього віку “Барвінок””

Детальніше
26.Гру.2022

Групи раннього віку “Полуничка” та “Барвінок” вітають з наступаючим Новим роком! Чекали свята і наші найменші вихованці. До свята малята перетворились на казкових героїв. Під час святкового дійства за сценарієм музичного керівника Гущіної Л.І. діти співали новорічні пісні, танцювали, грали ігри та розповідали вірші. Ведучою дійства була Палій О.М., вихователь групи раннього віку. На свято … Продовжити читання “Новорічне свято. Групи раннього віку “Барвінок”, “Полуничка””

Детальніше
08.Гру.2022

7 грудня ми, українці, відзначаємо День української хустки. З цікавістю малята групи раннього віку групи “Барвінок” дізналися про традиції українського народу. Граючись та роздивляючи всю красу хустки – нашого символу, барвистої, як сад навесні, впевнені : Хустку одягаємо!Перемогу наближаємо!

Детальніше
28.Чер.2022

Цікаво та пізнавально провели вихователі ” Кольоровий тиждень” з дітьми раннього віку. Малята разом з педагогами одягалися у колір дня (червоний, синій, жовтий, зелений) , виконували різні завдання, отримували яскраві враження, закріплювали знання про кольори, розвивали мовлення, мислення, пам’ять, естетичний смак. Протягом дня дітки вчились помічати певний колір в навколишньому, малювали одним кольором, працювали з … Продовжити читання “Кольоровий тиждень”

Детальніше