Група раннього віку “Барвінок”

06.Сер.2023

3 серпня відзначають веселе свято- Всесвітній день кавуна. Солодкий і смачний кавун- одне з найулюбленіших ласощів, адже має багато корисних властивостей, з якими і ознайомились дітки раннього віку групи « Барвінок». Цього дня малюки гралися в різноманітні ігри з м’ячиком-кавунчиком,відгадували різноманітні загадки. А на згадку про цей яскравий день кожен мав змогу зліпити собі скибочку … Продовжити читання “Всесвітній день кавуна”

Детальніше
19.Тра.2023
Детальніше
16.Тра.2023

Вітаємо матусь групи раннього віку “Барвінок”! Мамине свято ми зустрічаєм,ми для матусі віршик вивчаєм,ми подарунок для наших матусь робим,бо ми свою маму дуже-дуже любим! Приєднуємось до Дня матері з найкращими побажаннями, любимо!!!

Детальніше
04.Тра.2023
Детальніше
12.Бер.2023

28 лютого 2023 р. вихователем групи раннього віку Палій О.М. було проведено інтегроване заняття на тему:”Колискова для зайченят. Малювання подушечки” для колективного перегляду. Метою заняття було продовжувати ознайомлювати дітей раннього віку з українським народним фольклором-колисковою, її призначенням та з нетрадиційною технікою малювання кульками; розвивати увагу, пам’ять; виховувати турботливе ставлення до оточуючих та бажання використовувати колискові … Продовжити читання “Колективний перегляд, Палій О.М. “Колискова для зайчат””

Детальніше