Поради музкерівника

08.Лют.2020

Напевно, не знайдеться такої матусі, яка хоча б раз не спробувала співати своєму малюку колискову. Не дарма кажуть, що виховання дитини бере свій початок саме з ніжної маминої пісні. Колискові – найдавніші пісні людства, що володіють величезною силою навіювання. Наші предки надавали їм чарівне, містичне значення. В колисковій ми зустрічаємо різних персонажей – тут часто … Продовжити читання “СПІВАЙТЕ ДІТКАМ ПЕРЕД СНОМ”

Детальніше
20.Бер.2019

В минулому у вихованні дітей велику роль відігравала народна педагогіка, в якій на одному з перших місць було прищеплення любові до всього прекрасного. З раннього віку у сім’ях заохочували дітей до співу, музики, танців. Виховання і навчання базувалось на пісенному жанрі дитячого фольклору – утішках, пестушках, забавляннях, колискових, жартівливих піснях, колядках, щедрівках, веснянках, – на … Продовжити читання “Український дитячий музичний фольклор як засіб розвитку музичних здібностей дітей дошкільного віку”

Детальніше
09.Бер.2018

Зовнішній вигляд Зачіска дитини та макіяж повинні бути безпечними (обережно алергія). Одяг (костюм) дитини повинен бути зручним, святковим, безпечним (без гострих, колючих прикрас), відповідати розміру. Взуття: чешки або інше взуття, в якому зручно виконувати музично-ритмічні рухи. Щоб переконатись, що дитині буде комфортно – треба завчасно приготувати костюм, дати можливість дитині в ньому походити вдома. Розучування … Продовжити читання “Як підготувати дитину до свята, щоб від свята отримати радість”

Детальніше
09.Бер.2018

Гра «Сонечко і дощик»      Мета : виявляти вміння дітей  сприймати та розрізняти різний характер музики ( весела , сумна ) .      Обладнання : картинки із зображенням сонечка – «весела» музика і  хмаринки – «сумна» музика .      Музичний репертуар : «Сонечко» , муз. М. Раухверга ; «Прогулянка і дощик» , муз. А . … Продовжити читання “Музично-дидактичні ігри”

Детальніше