Поради музкерівника

15.Сер.2023
Детальніше
06.Лип.2023
Детальніше
05.Чер.2023

Гармонійне поєднання розумового і фізичного розвитку, моральної чистоти і естетичного ставлення до життя і мистецтва – необхідні умови формування цілісної особистості. Досягненню цієї високої мети багато в чому сприяє правильна організація музичного виховання дітей. Естетичне виховання спрямоване на розвиток здібностей дошкільнят сприймати, відчувати і розуміти прекрасне, помічати хороше і погане, творчо самостійно діяти, долучаючись тим самим … Продовжити читання “Музика – засіб естетичного виховання дитини”

Детальніше
16.Січ.2023

Музика в житті дитини спочатку лише фон, на який не звертають уваги. Адже дорослі вже і не пам’ятають особливості дитячого сприйняття музики, яке полягає в тому, що маленькі дітки музику ніби не чують – вони не реагують на неї, можуть спокійно займатися своїми справами: малювати, гратися. Звичайно, навіть таке пасивне слухання музики залишається у підсвідомості … Продовжити читання “Як прищепити любов дитини до слухання музики”

Детальніше
29.Лип.2022

Раннє дитинство – це час ігор, співів і всіляких розваг. Діти вміють відпускати себе і роблять це набагато краще, ніж дорослі, які інколи сприймають життя надто серйозно або ж хвилюються про ставлення оточуючих до себе. Спів – це одне з найцікавіших занять для малечі, і воно приваблює всіх дітей, адже вони мають природню потребу творити, … Продовжити читання “11 великих переваг співу в ранньому дитинстві”

Детальніше