Поради музкерівника

16.Січ.2023

Музика в житті дитини спочатку лише фон, на який не звертають уваги. Адже дорослі вже і не пам’ятають особливості дитячого сприйняття музики, яке полягає в тому, що маленькі дітки музику ніби не чують – вони не реагують на неї, можуть спокійно займатися своїми справами: малювати, гратися. Звичайно, навіть таке пасивне слухання музики залишається у підсвідомості … Продовжити читання “Як прищепити любов дитини до слухання музики”

Детальніше
29.Лип.2022

Раннє дитинство – це час ігор, співів і всіляких розваг. Діти вміють відпускати себе і роблять це набагато краще, ніж дорослі, які інколи сприймають життя надто серйозно або ж хвилюються про ставлення оточуючих до себе. Спів – це одне з найцікавіших занять для малечі, і воно приваблює всіх дітей, адже вони мають природню потребу творити, … Продовжити читання “11 великих переваг співу в ранньому дитинстві”

Детальніше
06.Гру.2021
Детальніше
15.Кві.2021
Детальніше
08.Лют.2020

Напевно, не знайдеться такої матусі, яка хоча б раз не спробувала співати своєму малюку колискову. Не дарма кажуть, що виховання дитини бере свій початок саме з ніжної маминої пісні. Колискові – найдавніші пісні людства, що володіють величезною силою навіювання. Наші предки надавали їм чарівне, містичне значення. В колисковій ми зустрічаємо різних персонажей – тут часто … Продовжити читання “СПІВАЙТЕ ДІТКАМ ПЕРЕД СНОМ”

Детальніше