Методична сторінка

29.Лип.2022

Експрес-поради для педагогів закладів дошкільної освіти Для тих, хто перебуває в безпечних місцях, та має доступ до інтернету, педагоги ЗДО пропонують онлайн-ігри, ігрові вправи та завдання, пізнавально-розважальні заняття. Ось короткі рекомендації від фахівців, що допоможуть організувати ефективну роботу в режимі онлайн. Забезпечення технічних умов для онлайн зустрічі:  заздалегідь створіть мультимедійну презентацію;  перевірте заряд … Продовжити читання “Налагодження освітнього процесу в умовах війни”

Детальніше
29.Лип.2022
Детальніше
29.Лип.2022

Ураховуйте ситуацію Організовуйте освітній процес з урахуванням воєнної ситуації в населеному пункті — очне, змішане, дистанційне. Під час організації освітнього процесу в дистанційному форматі враховуйте вікові особливості дошкільників. Такі заняття, у разі згоди батьків, з дітьми молодшого та середнього дошкільного віку проводьте не більш ніж протягом 10 хвилин, старшого дошкільного віку — 15 хвилин. Створюйте короткі й дидактично … Продовжити читання “Як здійснювати освітню діяльність у режимі воєнного стану”

Детальніше
01.Лип.2022

У цей тривожний час важливо спонукати малят до рухової активності, аби послаблювати нервове напруження. Також таким способом можна запам’ятовувати віршики про Україну. Українські вояки Ось наші воїни відважні, Вони усі – герої справжні! Йдуть боронити Батьківщину – Прекрасну нашу Україну (Діти крокують на місці) Над ними прапор майорить – Його вже знає увесь світ: Він … Продовжити читання “Українська руханка”

Детальніше
01.Кві.2022

Визначити емоційну, психосоціальну і фізіологічну готовність дитини відвідувати школу батькам може допомогти психолог і вихователі (якщо дитина відвідує садок). Але часто на консультації за півроку або навіть за рік до початку навчального року батькам просто дають рекомендації на що варто звернути увагу перед першим класом. А вибір, коли йти до школи – в 6 або … Продовжити читання “Готовність дитини до школи: 6 речей на які слід звернути увагу”

Детальніше