Методична сторінка

20.Лис.2020
Детальніше
18.Лис.2020

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ РОЗВИВАЮЧИХ ІГОР ДЛЯ ДІТЕЙ РАННЬОГО ТА ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ПІД ЧАС АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ ОСВІТНЯ ЛІНІЯ «ОСОБИСТІСТЬ ДИТИНИ» Піший перехід. Планування на рік. https://vseosvita.ua/library/pisij-perehidplanuvanna-na-rik-275003.html Психологія і педагогіка у протидії пандемії COVID-19. Інтернет-посібник. http://ipood.com.ua/data/NDR/COVID19/COVID19_new.pdf План  на літній оздоровчий період в ЗДО. https://www.pedrada.com.ua/article/2352-plan-roboti-na-ltny-ozdorovchiy-perod-v-dnz Пам’ятка  – інструктаж з БЖД під час літніх канікул. https://urokok.com.ua/our-school-news/1715-pamyatka-instruktazh-z-bzhd-pid-chas-litnih-kanikul.html Дидактична  гра – складанка «Як ми дорослішаємо?» https://anelok.in.ua/product/dydaktychna-hra-skladanka-yak-my-doroslishaiemo Картотека ігор для … Продовжити читання “ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ РОЗВИВАЮЧИХ ІГОР”

Детальніше
18.Лис.2020

У систему занять з дiтьми включати форми органiзацii дiтей, які передбачають максимальне їх перебування на свiжому повiтрi, передбачають дистанцiювання мiж дітьми. Мiнiмально  використовувати роздатковий дидактичний матерiал та використовувати матерiал, який добре обробляється та миється за умов чiткого дотримання графiку роботи з обов’язковим дотриманням ycix вимог Регламенту. Заняття з ycix роздiлiв Програми орiєнтyвати на закрiплення навчального … Продовжити читання “Методичні рекомендації по організації освітньо-виховного процесу в умовах адаптивного карантину”

Детальніше
29.Тра.2020

Під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадськоi органiзацii «Ла Страда – Україна»  Нацiоналъна дитяча гаряча лiнiя з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень вiд дiтей, пiдлiткiв, а також запитiв дорослих щодо дітей. … Продовжити читання “Національна дитяча гаряча лінія”

Детальніше
04.Тра.2020

Стаття допоможе Владнати сімейне життя в період ізоляції Визначити робочий, загальний та особистий простір Побудувати конструктивну взаємодію з дітьми Убезпечити використання ґаджетів дітьми Нові умови соціальної ізоляції кидають виклик сталому способу життя родини. Зміни відбулися так швидко, що говорити про природну поступову адаптацію немає сенсу. Ми змушені підлаштовуватися та вибудовувати нові схеми взаємодії, перевіряючи їх … Продовжити читання “Діти і батьки на карантині — як вижити в режимі 24/7”

Детальніше