Методична сторінка

24.Тра.2023

Так Формуйте в дитини інтерес до пізнання, навчайте її спостерігати, осмислювати те, що вона побачила й почула. Навчайте дитину: долати труднощі, планувати свої дії, цінувати час; спілкуватися з однолітками, просити дорослих про допомогу, ставити запитання; сприймати, розуміти й запам’ятовувати інструкції, дотримувати правил поведінки; самостійно оцінювати свої дії й досягнення. Розповідайте про свій позитивний досвід навчання … Продовжити читання “«Так» і «Ні» під час підготовки дитини до школи. Пам’ятка для батьків”

Детальніше
24.Тра.2023

Маркер перший — визначальний Свято — це радість. Мабуть, тому воно співзвучне слову «сяяти». Чи завжди на святі в дитячому садку сяють очі наших вихованців? На жаль, ні. Тенденція демонструвати досягнення майстерності музичного керівника та вихователя, коли діти бездоганно виконують пісні й танці, декламують вірші, — зазвичай призводить до того, що діти і педагоги передчасно виснажуються. Двох музичних занять на … Продовжити читання “Як осучаснити свято в дитячому садку: чотири маркери для педагога”

Детальніше
24.Тра.2023

Дотримуйте етикету — подавайте приклад адекватної комунікації Пишіть літературною українською без помилок. Формулюйте повні речення. Не скорочуйте слів і не переходьте на сленг. Не зловживайте смайлами. Пишіть слова «добрий день» повністю, а не «ДД», «добре, гаразд», а не «ок», «зрозуміло» замість «зрз» тощо. Телефонуйте, якщо вас не розуміють Для того щоб знизити ризики непорозуміння, ліпше зателефонувати, особливо якщо … Продовжити читання “П’ять правил онлайн-комунікації з батьками вихованців”

Детальніше
10.Тра.2023

                                                                               готуємо до навчання в школі / ігри та вправи Добірка ігор та вправ для профілактики дисграфії   Передай далі Запропонуйте дітям вишикуватись у колону одне за одним на відстані витягнутої руки. Дитина, яка стоїть у кінці колони, торкається плеча того, хто стоїть попереду. Далі діти в колоні «передають» дію одне одному. Стежте, щоб вони … Продовжити читання “Добірка ігор та вправ для профілактики дисграфії”

Детальніше
29.Лип.2022

Експрес-поради для педагогів закладів дошкільної освіти Для тих, хто перебуває в безпечних місцях, та має доступ до інтернету, педагоги ЗДО пропонують онлайн-ігри, ігрові вправи та завдання, пізнавально-розважальні заняття. Ось короткі рекомендації від фахівців, що допоможуть організувати ефективну роботу в режимі онлайн. Забезпечення технічних умов для онлайн зустрічі:  заздалегідь створіть мультимедійну презентацію;  перевірте заряд … Продовжити читання “Налагодження освітнього процесу в умовах війни”

Детальніше