Медичний порадник

29.Лип.2023

Беззаперечно, сіль містить речовини, які не просто вкрай корисні для людського організму, а життєво необхідні. Вона є безцінним джерелом натрію, присутнього в кістковій, м’язової та нервової тканини. У дитячому організмі сіль відповідає за такі найважливіші процеси: запобігання зневоднення дитячого організму за рахунок підтримування водного балансу. Отже, навіть малюку, як рекомендують спеціалісти з дитячого харчування, на добу … Продовжити читання “Сіль та її наслідки для організму дитини”

Детальніше
29.Лип.2023

Цукор заборонено вживати дітям до 2 років. Всіма міжнародними організаціями. Термін «цукор» зазвичай ми звикли сприймати як столовий цукор – цукор, який ми використовуємо при випічці або додаємо в чай, каву для себе. Але «цукор» – це загальна назва групи вуглеводів, які складаються як конструктор Лего з моносахаридів. І от звідки і формуються різні види. Нажаль доданий … Продовжити читання “Денна норма солодкого на день, коли можна починати давати дитині солодощі, чим небезпечні додані цукри?”

Детальніше
06.Чер.2023
Детальніше
25.Тра.2023

Будь-яка надзвичайна ситуація, обмежує доступ людей до води, тепла, їжі, гігієнічних засобів. Проте дотримуватися особистої гігієни — надважливо. Тому доведеться викручуватись і послуговуватися підручними засобами  Дітям Запасіться трусиками, памперсами, якщо ще не привчили дитину ходити в туалет, дитячими вологими серветками для інтимної гігієни, присипкою чи кремом проти попрілостей. Памперси змінюйте кожні три-чотири години вдень і один … Продовжити читання “Особиста гігієна в умовах надзвичайної ситуації”

Детальніше
14.Кві.2023
Детальніше