Медичний порадник

20.Тра.2020

Зустріти кліща можна не тільки в лісі, парку чи сквері, а й на будь-якому газоні. Найчастіше вони сидять у траві, на висоті 20–60 см, і лише зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини. Іксодові кліщі можуть переносити збудників небезпечних захворювань людини і тварин, зокрема, кліщового енцефаліту, бореліозу (хвороба Лайма), а також хвороби Міямото. Збудники потрапляють у … Продовжити читання “Як вберегтися від кліщів”

Детальніше
19.Тра.2020

(М.І.Снігур, Інструкція з організації харчування) 1.Молоко, хліб, цукор, м’ясо, овочі, крупи необхідно включити в раціон щоденно; рибу, сир, с метану- 2-3 рази на тиждень. 2.Білкова збуджує нервову систему, тому м`ясні і рибні страви, а також страви із бобових, рекомендується давати переважно в першу половину дня- на сніданок і обід. 3.М`ясні страви готуються- 4 рази, сирні … Продовжити читання “Пам`ятка щодо складання щоденного меню-розкладу”

Детальніше
19.Тра.2020

  Відповідно до додатка до наказу Міністерства охорони здоров`я України «Про затвердження Норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах та енергії від 18.11.1999 № 272   Вікова група Енергія Білки, г Жири, г Вуглеводи, г ккал загальна кількість тваринні 0-3 місяці* 120 2,2 2,2 6,5(0,7**) 13 4-6 місяців* 115 2,6 2,5 6,0(0,7**) 13 … Продовжити читання “Добова потреба дитячого населення в білках, жирах, вуглеводах та енергії”

Детальніше
19.Тра.2020

  Загальні положення 1.1. Кухаря приймає на роботу та звільняє з роботи керівник дошкільного навчального закладу. 1.2. Кухар підпорядковується безпосередньо шеф-кухарю 1.3. У своїй роботі кухар керується нормативно-правовими актами з питань харчування дітей, зокрема Інструкцією з організації харчування дітей ум дошкільних навчальних закладах, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров`я України від … Продовжити читання “РОБОЧА ІНСТРУКЦІЯ КУХАРЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ”

Детальніше
19.Тра.2020

  Перерва на вправи для очей. Сучасна людина проводить понад 7 годин на добу з телефоном, планшетом та комп’ютером. В умовах карантину цей час може збільшуватись до 16 годин на добу. Тривале використання гаджетів значно підвищує ризик розвитку захворювань ока, що можуть призвести до втрати зору. Мати ясний зір, насправді, не так вже й складно, … Продовжити читання “П`ять порад, як уберегти зір під час дистанційної роботи”

Детальніше