Медичний порадник

17.Січ.2023

«Навіть маленька цукерка може спричинити інтенсивну алергійну реакцію та набряк Квінке» Дитина сама не зможе сказати,що вдавилася цукеркою. Тією самою,якою діляться «добрі» тьоті. Тож у подібних випадках дорослі повинні пам’ятати: – Давати дитині цукерку, з якою у роті вона бігатиме ,не припустимо-це прямий ризик зупинки дихання та загроза життю; – Багато батьків свідомо обмежують дітей … Продовжити читання “Дорослим про цукерки дітям під ялинку”

Детальніше
11.Лис.2022

7 листопада  2022р. в нашому дошкільному навчальному закладі працівниками «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» було проведено практичні навчання з надання домедичної допомоги. В ході тренінгу працівники здобули практичні навички , а саме: здійснювати оцінювання стану потерпілого та визначати, якої допомоги в першу чергу він потребує; забезпечувати вільну прохідність верхніх дихальних шляхів; особливості надання … Продовжити читання “Практичні навчання з надання домедичної допомоги”

Детальніше
03.Лис.2022

 

Детальніше
29.Лип.2022

Беззаперечно, сіль містить речовини, які не просто вкрай корисні для людського організму, а життєво необхідні. Вона є безцінним джерелом натрію, присутнього в кістковій, м’язової та нервової тканини. У дитячому організмі сіль відповідає за такі найважливіші процеси: запобігання зневоднення дитячого організму за рахунок підтримування водного балансу. Отже, навіть малюку, як рекомендують спеціалісти з дитячого харчування, на добу … Продовжити читання “Сіль та її наслідки для організму дитини”

Детальніше
29.Лип.2022

Цукор заборонено вживати дітям до 2 років. Всіма міжнародними організаціями. Термін «цукор» зазвичай ми звикли сприймати як столовий цукор – цукор, який ми використовуємо при випічці або додаємо в чай, каву для себе. Але «цукор» – це загальна назва групи вуглеводів, які складаються як конструктор Лего з моносахаридів. І от звідки і формуються різні види. Нажаль доданий … Продовжити читання “Денна норма солодкого на день, коли можна починати давати дитині солодощі, чим небезпечні додані цукри?”

Детальніше