Медичний порадник

08.Лют.2020

Характерними ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій у немовляти виступає гострий початок, якому притаманне швидке підвищення температури тіла вже протягом декількох годин з початку хвороби. Для дітей молодшого віку відмінністю виступає більш явний прояв синдрому інтоксикації, який характеризується млявістю, анемією, погіршенням апетиту. Проявами даного синдрому у дитини більш старшої вікової групи виступають головний біль, зниження активності, … Продовжити читання “ЯК ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ГРВІ У ДІТЕЙ ТА ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ”

Детальніше
12.Гру.2019

Фізичне виховання дошкільнят – організований процес, спрямований на їхній фізичний розвиток, рухову, фізичну підготовку до творчої життєдіяльності, набуття знань, умінь та навичок з фізичної культури. Його пріоритетні завдання – формування, збереження, зміцнення та відновлення здоров’я дітей через комплекс фізкультурно – оздоровчих заходів. Заняття з фізичної культури, ранкова, гігієнічна, коригувальна гімнастики, фізкультурні хвилинки, динамічні паузи, рухливі … Продовжити читання “НЕТРАДИЦІЙНІ МЕТОДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ”

Детальніше
09.Бер.2018

Що таке ротавірус Ротавірусна інфекція, кишковий грип, ротавірусний гастроентерит – все це назви одного й того ж захворювання, збудником якого є відповідно ротавірус. Вражає він людей будь-якого віку, але частіше за все від нього страждають маленькі діти (від півроку і до 5 років). Просто тому, що у них ще немає до нього антитіл. Спалахи ротавірусу … Продовжити читання “Ротавірус”

Детальніше
09.Бер.2018

КІР В УКРАЇНІ: УСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВІРУСНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ 03.10.2017  Кір – вірусне захворювання, при якому відбувається інтоксикація організму, лихоманка, плямисто-вузликова висипка і ураження кон’юнктиви. Що потрібно знати батькам про кір? Вірус кору дуже стійкий і при кімнатній температурі може «жити» до 2-х діб, а передається повітряно-крапельним шляхом, наприклад, при розмові або чханні хворого. … Продовжити читання “Кір в Україні”

Детальніше