Фізкультурно-оздоровча робота

29.Лип.2022

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб … Продовжити читання “Літнє оздоровлення дітей в дошкільному закладі”

Детальніше
13.Гру.2021
Детальніше
28.Кві.2021

  Мова піде про фізичне виховання малят. « А чи потрібне воно взагалі, дитина і так цілий день у русі» – думають дехто з дорослих. Ні, такі міркування помилкові. Адже доведено: фізичні вправи зміцнюють м’язи, кістки, позитивно впливають на діяльність всіх внутрішніх органів, особисто – серця і легень. Завдяки регулярним заняттям фізкультурою у дитини значно … Продовжити читання “Фізичний розвиток та зміцнення дихальної системи дітей дошкільного віку”

Детальніше
14.Кві.2021

1. Підтримуйте інтерес дитини до занять фізичною культурою, у жодному разі не проявляйте зневагу до фізичного розвитку, так як приклад дорослих в цьому питанні надзвичайно важливий. Як ви ставитеся до фізичної культури, так буде ставитися до неї і ваша дитина. Часто дитина живе під вантажем заборон: “не бігай”, “не шуми”, “не кричи голосно”. Обмеження потреби … Продовжити читання “Поради батькам від інструктора з фізичної культури”

Детальніше
09.Бер.2018

Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. Підготовка до свята, розучування віршів, гарне оформлення зали чи майданчика, оригінальні костюми, красиві емблеми, музика, пісні, різноманітні змагання, ігри позитивно впливають на загальний фізичний розвиток дітей, розвивають у них почуття краси, уяву. А головне фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути … Продовжити читання “Значення фізкультурного свята”

Детальніше