Фізкультурно-оздоровча робота

14.Сер.2023

1. Підтримуйте інтерес дитини до занять фізичною культурою, у жодному разі не проявляйте зневагу до фізичного розвитку, так як приклад дорослих в цьому питанні надзвичайно важливий. Як ви ставитеся до фізичної культури, так буде ставитися до неї і ваша дитина. Часто дитина живе під вантажем заборон: “не бігай”, “не шуми”, “не кричи голосно”. Обмеження потреби … Продовжити читання “Поради батькам від інструктора з фізичної культури”

Детальніше
10.Сер.2023

  Мова піде про фізичне виховання малят. « А чи потрібне воно взагалі, дитина і так цілий день у русі» – думають дехто з дорослих. Ні, такі міркування помилкові. Адже доведено: фізичні вправи зміцнюють м’язи, кістки, позитивно впливають на діяльність всіх внутрішніх органів, особисто – серця і легень. Завдяки регулярним заняттям фізкультурою у дитини значно … Продовжити читання “Фізичний розвиток та зміцнення дихальної системи дітей дошкільного віку”

Детальніше
29.Чер.2023

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб … Продовжити читання “Літнє оздоровлення дітей в дошкільному закладі”

Детальніше
24.Тра.2023

31 рік тому, 29 квітня 1991 року національна збірна України з футболу провела свій перший матч, дебютувавши на полі в жовто-блакитній формі. Відтоді ця дата відзначається як Всеукраїнський день футболу. Це дає змогу нагадати і пам’ятати про історичне минуле й той шлях, який пройшов футбол України за період самостійного існування. Нехай ця надзвичайно захоплюючи гра … Продовжити читання “День футболу”

Детальніше
13.Гру.2021
Детальніше