Статті

23.Сер.2023

Емоційні сплески; дратівливість; замкнутість; агресивність; порушення взаємозв’язку із соціумом (сім’я, дитячий садок, вихователь, діти); підвищене почуття страху; програвання ситуації; прояви жорстокості в грі; перестає розмовляти; пошук безпечного простору (залазить під ковдру, ховається у шафі, під столом тощо); не можна «відірвати» від матері/батька; прояви поведінки дітей меншого віку (смоктання пальця); мовчанка; відсутність активності чи гіперактивність; відмова … Продовжити читання “Поведінкові особливості дітей вимушених переселенців від 4 до 6 років”

Детальніше
23.Сер.2023

Як зробити спілкування з дитиною доброзичливим ✅Визначте те, що вас дратує в дитині. Поміркуйте, чи не пов’язано це з аналогічними якостями або рисами характеру у вас та ваших близьких. Тому якщо хочете змінити дитину — почніть із себе. ✅Спробуйте порахувати до десяти перш ніж сказати дитині образливі слова. Це дасть змогу витримати паузу та поміркувати … Продовжити читання “Як зробити спілкування з дитиною доброзичливим”

Детальніше
15.Сер.2023
Детальніше
14.Сер.2023

1. Підтримуйте інтерес дитини до занять фізичною культурою, у жодному разі не проявляйте зневагу до фізичного розвитку, так як приклад дорослих в цьому питанні надзвичайно важливий. Як ви ставитеся до фізичної культури, так буде ставитися до неї і ваша дитина. Часто дитина живе під вантажем заборон: “не бігай”, “не шуми”, “не кричи голосно”. Обмеження потреби … Продовжити читання “Поради батькам від інструктора з фізичної культури”

Детальніше
14.Сер.2023
Детальніше