Статті

29.Тра.2020

Під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадськоi органiзацii «Ла Страда – Україна»  Нацiоналъна дитяча гаряча лiнiя з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень вiд дiтей, пiдлiткiв, а також запитiв дорослих щодо дітей. … Продовжити читання “Національна дитяча гаряча лінія”

Детальніше
20.Тра.2020

Зустріти кліща можна не тільки в лісі, парку чи сквері, а й на будь-якому газоні. Найчастіше вони сидять у траві, на висоті 20–60 см, і лише зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини. Іксодові кліщі можуть переносити збудників небезпечних захворювань людини і тварин, зокрема, кліщового енцефаліту, бореліозу (хвороба Лайма), а також хвороби Міямото. Збудники потрапляють у … Продовжити читання “Як вберегтися від кліщів”

Детальніше
19.Тра.2020

(М.І.Снігур, Інструкція з організації харчування) 1.Молоко, хліб, цукор, м’ясо, овочі, крупи необхідно включити в раціон щоденно; рибу, сир, с метану- 2-3 рази на тиждень. 2.Білкова збуджує нервову систему, тому м`ясні і рибні страви, а також страви із бобових, рекомендується давати переважно в першу половину дня- на сніданок і обід. 3.М`ясні страви готуються- 4 рази, сирні … Продовжити читання “Пам`ятка щодо складання щоденного меню-розкладу”

Детальніше
19.Тра.2020

  Відповідно до додатка до наказу Міністерства охорони здоров`я України «Про затвердження Норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах та енергії від 18.11.1999 № 272   Вікова група Енергія Білки, г Жири, г Вуглеводи, г ккал загальна кількість тваринні 0-3 місяці* 120 2,2 2,2 6,5(0,7**) 13 4-6 місяців* 115 2,6 2,5 6,0(0,7**) 13 … Продовжити читання “Добова потреба дитячого населення в білках, жирах, вуглеводах та енергії”

Детальніше
19.Тра.2020

  Загальні положення 1.1. Кухаря приймає на роботу та звільняє з роботи керівник дошкільного навчального закладу. 1.2. Кухар підпорядковується безпосередньо шеф-кухарю 1.3. У своїй роботі кухар керується нормативно-правовими актами з питань харчування дітей, зокрема Інструкцією з організації харчування дітей ум дошкільних навчальних закладах, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров`я України від … Продовжити читання “РОБОЧА ІНСТРУКЦІЯ КУХАРЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ”

Детальніше