Статті

05.Чер.2023

Гармонійне поєднання розумового і фізичного розвитку, моральної чистоти і естетичного ставлення до життя і мистецтва – необхідні умови формування цілісної особистості. Досягненню цієї високої мети багато в чому сприяє правильна організація музичного виховання дітей. Естетичне виховання спрямоване на розвиток здібностей дошкільнят сприймати, відчувати і розуміти прекрасне, помічати хороше і погане, творчо самостійно діяти, долучаючись тим самим … Продовжити читання “Музика – засіб естетичного виховання дитини”

Детальніше
24.Тра.2023

Так Формуйте в дитини інтерес до пізнання, навчайте її спостерігати, осмислювати те, що вона побачила й почула. Навчайте дитину: долати труднощі, планувати свої дії, цінувати час; спілкуватися з однолітками, просити дорослих про допомогу, ставити запитання; сприймати, розуміти й запам’ятовувати інструкції, дотримувати правил поведінки; самостійно оцінювати свої дії й досягнення. Розповідайте про свій позитивний досвід навчання … Продовжити читання “«Так» і «Ні» під час підготовки дитини до школи. Пам’ятка для батьків”

Детальніше
24.Тра.2023

Маркер перший — визначальний Свято — це радість. Мабуть, тому воно співзвучне слову «сяяти». Чи завжди на святі в дитячому садку сяють очі наших вихованців? На жаль, ні. Тенденція демонструвати досягнення майстерності музичного керівника та вихователя, коли діти бездоганно виконують пісні й танці, декламують вірші, — зазвичай призводить до того, що діти і педагоги передчасно виснажуються. Двох музичних занять на … Продовжити читання “Як осучаснити свято в дитячому садку: чотири маркери для педагога”

Детальніше
24.Тра.2023

Дотримуйте етикету — подавайте приклад адекватної комунікації Пишіть літературною українською без помилок. Формулюйте повні речення. Не скорочуйте слів і не переходьте на сленг. Не зловживайте смайлами. Пишіть слова «добрий день» повністю, а не «ДД», «добре, гаразд», а не «ок», «зрозуміло» замість «зрз» тощо. Телефонуйте, якщо вас не розуміють Для того щоб знизити ризики непорозуміння, ліпше зателефонувати, особливо якщо … Продовжити читання “П’ять правил онлайн-комунікації з батьками вихованців”

Детальніше
24.Тра.2023

31 рік тому, 29 квітня 1991 року національна збірна України з футболу провела свій перший матч, дебютувавши на полі в жовто-блакитній формі. Відтоді ця дата відзначається як Всеукраїнський день футболу. Це дає змогу нагадати і пам’ятати про історичне минуле й той шлях, який пройшов футбол України за період самостійного існування. Нехай ця надзвичайно захоплюючи гра … Продовжити читання “День футболу”

Детальніше